OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła, 8 lutego 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

V Niedziela Zwykła, 8 lutego 2015 r.

  1. Na początek chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali udział w demontażu dekoracji. Bóg zapłać.
  2. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne. Również serdeczne Bóg zapłać.
  3. W środę 11 lutego Kościół na całym świecie obchodzić będzie XXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. Zapraszamy chorych a także tych, którzy chcą wesprzeć cierpiących darem modlitwy. Jednocześnie prosimy o pomoc w dotarciu na Mszę św. tym, którym trudno dotrzeć do Świątyni. Będzie można przyjąć Namaszczenie Chorych oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Spowiedź od godz. 9.20. Po Mszy św. zapraszamy na skromny poczęstunek.
  4. W najbliższą sobotę grupa ministrantów młodszych bierze udział w turnieju halowym piłki nożnej w Piastowie. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z ks. Michałem.
  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie w przyszłą niedzielę, 15 lutego. Przynosimy ze sobą Pismo Święte. Początek o godz. 19.00.
  6. W najbliższym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ulic: 9.II od g. 16.30 ul. Słupska i Suchy Las; wtorek 10.II od godz. 16.30 – Robinii i Kaczorowska; – środa 11.II od g. 16.30 – Szomańskiego od nr 1-31; – czwartek 12.II od g. 16.30 – Szomańskiego od 32 do końca; – piątek 13.II od g. 16.30 ul. Michałowicza 1-45; sobota od g. 15.00 – ul. Michałowicza nr 46-78. W następnym tygodniu planujemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: Regulska w Ursusie, Michałowicza, Piskorska, Wysoczyńska i Prażmowska. Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub pisząc na adres email: parafia@nspj.pl
  7. Narzeczonych pragnących rozpocząć przygotowania do małżeństwa zapraszamy na kurs prowadzony metodą warsztatu i dialogu. W tym tygodniu zamykamy listę uczestników. Zapisy w kancelarii parafialnej lub przez email: narzeczeni.piastowska@gmail.com.
  8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
  9. Serdeczne podziękowanie składamy tym, którzy zadbali o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za czas poświęcony, za wszelkie dary serca oraz zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?