Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela wielkanocna, 14.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela wielkanocna, 14.05.2023 r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 2. Za tydzień w naszej parafii I Komunia św. o godzinie 10.00, a o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci w rocznicę I Komunii Św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Św. i po nabożeństwie majowym. W piątek od godziny 17.00 spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie.
 3. W związku z I Komunią Św. zwracamy się do osób, które zwykle przychodzą w niedziele na Mszę Św. o godz. 10.00, aby 21.05 wybrały, w miarę możliwości, inną godzinę Mszy Św. udostępniając kościół dzieciom pierwszokomunijnym, ich rodzinom i gościom.
 4. We wtorek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne uroczystości odbędą się w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 5. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z obecnych klas VIII szkoły podstawowej oraz dla licealistów, którzy jeszcze nie przystąpili do tego sakramentu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Karol.
 6. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 7. Spotkanie dla ministrantów będzie w sobotę 20.05 o godzinie 9:00
 8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

 1. Jakub Andrzej Borkowski, kawaler z par. tut. i Katarzyna Laufer, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
 2. Kamil Stanisław Wiśniewski, kawaler z par. Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie, Sylwia Magdalena Koprowska, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
 3. Maksymilian Tadeusz Ziejewski, kawaler i Paulina Zagańczyk, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?