Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się I Komunia Św. o godzinie 10.00 Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Św. i po nabożeństwie majowym. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie.
  3. W związku z I Komunią Św. zwracamy się do osób, które zwykle przychodzą w niedziele na Mszę Św. o godz. 10.00, aby wybrały, w miarę możliwości, inną godzinę Mszy Św. lub uczestniczyły we Mszy Św. na zewnątrz kościoła, udostępniając kościół dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzinom.
  4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  6. W sobotę 15.05 o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Rafał Janusz Kierzkowski, kawaler i Daria Magdalena Wojtulewicz, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  2. Daniel Jałuszyński, kawaler i Magdalena Błażejczyk, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?