Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Wielkanocna, 17 maja 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

VII Niedziela Wielkanocna, 17 maja 2015 r.

Wniebowstąpienie Pańskie

 

 1. Dzisiaj przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną, dzień Wniebowstąpienia. Przygotowujemy się też do uroczystości zesłania Ducha Świętego poprzez nowennę dziś o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.
 2. Dziś przeżywamy I Komunię Świętą oraz Mszę Świętą rocznicową naszych dzieci. Polecajmy Bogu w modlitwie dzieci wraz z rodzinami.
 3. Wznawiamy spotkania scholi wraz z próbą o godz. 11.00. Zapraszamy chętnych do śpiewu na Mszy Świętej.
 4. We wtorek o godz. 19.15 wspólnota biblijna ABBA zaprasza na spotkanie z żywym Słowem Bożym.
 5. W najbliższy czwartek zapraszamy na spotkanie lektorów. Początek spotkania o godz. 20.
 6. W najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie ministrantów starszych. Początek spotkania o godzinie 19.30.
 7. W najbliższą sobotę, w wigilię zesłania Ducha Świętego, zapraszamy na nabożeństwo majowe połączone z modlitwą o dary Ducha Świętego i uwielbieniem. Początek po Mszy Świętej wieczornej.
 8. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę na godzinę 17.00. Przynosimy ze sobą Pismo Święte.
 9. W najbliższą sobotę odbędzie się festyn oraz Finał Konkursu Piosenki Katolickiej „Zaufaj Panu” w Parku Hassa przy Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Niedźwiadku. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie dzieci z rodzicami. Sobota 23.05. w godzinach 16-19.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia wielu łask Bożych, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
 11. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za tak piękne udekorowanie Kościoła i pomoc w przygotowanie uroczystości. Szczególne podziękowania należą się zespołowi, który na czas I Komunii Świętej powraca i gra w naszej parafii. Bóg zapłać za poświęcony czas i zaangażowanie, za dary serca oraz zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: