Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła, 20.02.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła, 20.02.2022 rok

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  2. Nasza parafia organizuje kurs dla narzeczonych prowadzony metodą warsztatową. Spotkania odbędą się w cztery soboty: 19, 26 marca oraz 02, 09 kwietnia 2022 r. w godzinach od 14.00 do 20.15 Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną. Więcej informacji znajduje się na stronie parafialnej lub w gablotce. Adres do zgłoszeń: narzeczeni.piastowska@wp.pl
  3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę 26.02 o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę Św. wszystkich ministrantów wraz z rodzinami. Po Mszy Św. będzie spotkanie w salce katechetycznej.
  5. Od poniedziałku chcemy wprowadzić adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy codziennie pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. Zapraszamy do modlitwy.
  6. Ofiary zbierane na tacę w ostatnią niedzielę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  9. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszego parafianina †Jana Staciwa. Polećmy go i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?