Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 rok

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
 2. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Będziemy odwiedzać chorych od godz. 9.30. Spowiedź od godz. 17.00 Po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnoty Domowego Kościoła.
 4. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 Msza Św. połączona z nabożeństwem fatimskim. Będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 5. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 6. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Program kolędy na najbliższy tydzień:
 • poniedziałek 25 lutego – ul. Robini, Suchy Las;
 • wtorek 26 lutego – ul. Melcera, Słupska;
 • środa 27 lutego – ul. Prawnicza;
 • czwartek 28 lutego – ul. Szomańskiego (do nr 31).

W piątek i w sobotę z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca kolędy nie będzie. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy od godz. 16.30, w sobotę od godz. 15.00

W kolejnym tygodniu planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Szomańskiego (od nr 32 do końca)

 1. W sobotę 02.03 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla młodszych, o godz. 10.00 dla starszych.
 2. Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus przy ul. Kaczorowskiej 3 prowadzi zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat na rok szkolny 2019/2020. Więcej informacji w gablotce parafialnej.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 4. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?