Ogłoszenia duszpasterskie – X niedziela zwykła – 10 czerwca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – X niedziela zwykła – 10 czerwca 2018 rok

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczącym w obchodach oktawy Bożego Ciała oraz uroczystościach odpustowych. Dziękujemy za modlitwę, za pomoc w zorganizowaniu ogniska oraz za przyniesione ciasta. Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będą odprawiane w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca czerwca.
  5. Za dwa tygodnie w niedzielę 24 czerwca nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną. Będziemy gościć Ks. Bp Michała Janochę, który na zakończenie wizytacji o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Polecamy modlitwie parafian młodzież przygotowującą się do tej uroczystości.
  6. Dzisiaj o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a o 19.45 dla rodziców.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: