Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła, 11.06.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła, 11.06.2023 r.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary w czasie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy przygotowującym ołtarze, wszystkim którzy włączyli się w modlitwę i procesję – służbie liturgicznej, scholi, bielankom, orkiestrze, służbom porządkowym.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św., a w niedziele i święta o 17.30 Podczas oktawy Uroczystości Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym jest procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień odpustu parafialnego oraz wprowadzenie relikwii św. Faustyny do naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00 zakończoną procesją eucharystyczną. Homilię wygłosi ojciec redemptorysta. Po Mszy Św. zapraszamy na tradycyjne ognisko. Będą kiełbaski i napoje. Prosimy o przyniesienie domowego ciasta.
  4. W czwartek ostatni dzień oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo wianków, w sobotę 17 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  6. W sobotę o godz. 9.00 spotkania dla ministrantów.
  7. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  8. W tym roku w czasie wakacji będziemy odprawiali Msze Św. poranne o godz. 7.00 W związku z tym są wolne intencje Mszy Św. w lipcu i sierpniu.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?