Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 6 czerwca 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła – 6 czerwca 2021 rok

X niedziele zwykła, 06.06.2021 r.

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary w czasie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy przygotowującym ołtarze, tym którzy włączyli się w modlitwę i procesję – służbie liturgicznej, scholi, bielankom.
 2. Dzisiaj o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Podczas oktawy Uroczystości Bożego Ciała, czyli do czwartku, po nabożeństwie czerwcowym będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek błogosławieństwo wianków.
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień odpustu parafialnego. Zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00 zakończoną procesją eucharystyczną. Mszę Św. będziemy ofiarowywali w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Homilię wygłosi ojciec redemptorysta.
 5. W sobotę 12 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 6. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
 7. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Paweł.
 8. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 9. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 1. Łukasz Krzysztof Szczepański, kawaler z parafii św. Józefa w Warszawie, Agnieszka Michalak, panna z par. tut. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: