Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 12.06.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 12.06.2016r.

  1. Chętnych do służby przy ołtarzu , zarówno kandydatów na ministrantów jak i do scholii parafialnej prosimy o zgłaszanie się do księży oraz pani Izy.
  2. W liturgii tygodnia obchodzimy:

Poniedziałek – Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy Kapłana i Doktora Kościoła

Wtorek- Wspomnienie Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika

Środa – Wspomnienie Bł. Jolanty

Piątek – Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego Zakonnika

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w niedzielę o godz.17.30 a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy też na Koronkę do Miłosierdzia Bożego każdego dnia o godz. 15.00.

  1. Tradycyjnie jak co roku w ramach wdzięczności zaangażowanym w życie wspólnoty parafialnej organizowana jest pielgrzymka. Tym razem jest to pielgrzymka do Lichenia 25 czerwca , wyjazd o godz.6.00  z przed kościoła. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  1. We wtorek o godz. 19.00 na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA.
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w obchody odpustu parafialnego .
  1. Wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę 19 czerwca po Mszy Wieczornej.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  2. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?