Ogłoszenia duszpasterskie – XI niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XI niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 rok

  1. Przypominamy, że z uwagi na złagodzenie rygorów związanych z epidemią, odwołana została dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy Św. Wracamy do zwykłych zasad, obowiązujących w prawie kościelnym. Z uwagi na to, że w kościele będzie przebywać teraz więcej osób, bardzo prosimy o stosowanie maseczek. Prosimy, aby do Komunii Św. podchodziły najpierw te osoby, które chcą Ją przyjąć na rękę.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary w czasie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy przygotowującym ołtarze, oraz tym którzy włączyli się w modlitwę i procesję – służbie liturgicznej, scholi, bielankom.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. Podczas oktawy Uroczystości Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym jest procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy błogosławieństwo wianków.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień odpustu parafialnego. Zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00 zakończoną procesją eucharystyczną. Mszę Św. będziemy ofiarowywali w intencji naszej wspólnoty parafialnej. W tym roku nie będzie wspólnego ogniska.
  6. W sobotę 20.06 będzie spotkanie dla ministrantów. Jedno spotkanie dla wszystkich o godz. 9.00
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wspomóżmy w ten sposób wydawnictwa katolickie, które przeżywają trudny czas.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Please follow and like us: