Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  4. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z obecnych klas VIII szkoły podstawowej oraz dla licealistów, którzy jeszcze nie przystąpili do tego sakramentu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Karol.
  5. Planujemy przeprowadzenie we wrześniu pikniku parafialnego, którego celem jest integracja parafian, stworzenie możliwości zapoznania się z różnymi inicjatywami i grupami działającymi w naszej parafii. Spotkanie organizacyjne dla chętnych, którzy chcą się włączyć w organizację, bądź mają pomysły na jego przeprowadzenie odbędzie się w poniedziałek 17.06 o godzinie 19.30
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

  1. Michał Tomasz Szymczykiewicz, kawaler z par. tut. i Zuzanna Martyna Wołosz, panna z par. św. Bartłomieja w Rybiu. Zapowiedź druga.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?