Ogłoszenia duszpasterskie – XI niedziela zwykła – 17 czerwca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XI niedziela zwykła – 17 czerwca 2018 rok

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 2. Za tydzień w niedzielę 24 czerwca nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną. Będziemy gościć Ks. Bp Michała Janochę, który na zakończenie wizytacji o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Polecamy modlitwie parafian młodzież przygotowującą się do tej uroczystości.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę o godz. 18.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla rodziców i dzieci z przedszkola przy ul. Kaczorowskiej.
 5. W sobotę wypada Dzień Ojca. Składamy serdeczne życzenia łaski Bożej i miłości od swoich dzieci dla wszystkich ojców. Dla zmarłych prosimy o łaskę nieba.
 6. W sobotę o godz. 9.30 spowiedź dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie dla ministrantów młodszych i starszych.
 8. Ofiary składane na tacę w zeszłym tygodniu przeznaczane były na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 

 1. Dawid Sylwester Kwarciany kawaler z parafii Św. Rodziny w Warszawie i Lena Anna Remisz panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

 1. Leszek Marek Kulej kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Pietrzak panna z parafii św. Michała Archanioła z Białej Podlaskiej. Zapowiedź pierwsza.
Please follow and like us: