Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła, 18.06.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła, 18.06.2023 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św., a w niedziele i święta o 17.30
  2. W sobotę 24 czerwca uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  4. W sobotę o godz. 9.00 spotkania dla ministrantów.
  5. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  6. W tym roku w czasie wakacji będziemy odprawiali Msze Św. poranne o godz. 7.00 W związku z tym są wolne intencje Mszy Św. w lipcu i sierpniu.
  7. Biuro pielgrzymkowe Gospatour organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 8 do 16 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem po drodze. Koszt Pielgrzymki 750 zł + 270 Euro. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: