Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r.

  1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy Św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W środę modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
  3. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  4. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  5. Biuro pielgrzymkowe Gospatour organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 8 do 16 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem po drodze. Koszt Pielgrzymki 750 zł + 270 Euro. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce.
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Łukasz Kempa, kawaler z parafii tutejszej i Olga Dąbrowska panna z parafii św. Józefa w Ciechanowie. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?