Ogłoszenia duszpasterskie – XIII niedziela zwykła – 1 lipca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII niedziela zwykła – 1 lipca 2018 rok

  1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i uroczystości bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy św.
  3. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 17.15 i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  5. W środę modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
  6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  7. Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Łukasz Piotr Majczak kawaler z parafii Św. Stanisława w Warszawie i Anna Krystyna Hładki panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?