Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2016r.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

XIII Niedziela Zwykła 26.06.2016r.

 1. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim oddanym na rzecz posługi przy Ołtarzu serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. W czasie wyjazdów dawajcie przykład godnej postawy. Niech Jezus Wam błogosławi. Nie zapomnijmy o Nim w czasie wakacji.
 2. W liturgii tygodnia obchodzimy:

Wtorek- Wspomnienie Św. Ireneusza Biskupa i Męczennika

Środa – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

 1. W czwartek zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są  w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy też na Koronkę do Miłosierdzia Bożego każdego dnia o godz. 15.00.

 1. W pierwszy Piątek miesiąca 1 lipca spowiedź od godz.17.30 a o 18.00 Msza Św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 2. We wtorek o godz. 19.00 na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA.
 3. W przyszłą niedzielę tj.3 lipca spotkanie Kółek Żywego Różańca o godz. 17.00 a o 17.30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Rozpoczyna się czas urlopów i wakacji. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego wypoczynku. Niech będzie to czas relaksu dla ciała i pokrzepienia dla ducha.
 5. W okresie wakacji / lipiec i sierpień/ Msze Św. w ciągu tygodnia odprawiane będą tylko o godz. 18.00.
 6. Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w obchody odpustu parafialnego .
 7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 8. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?