Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła, 26.06.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela Zwykła, 26.06.2022 rok

  1. Zapraszamy do końca czerwca (czwartek) na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  3. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy Św.
  4. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.15 i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  7. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  10. Zapowiedzi przedślubne:

Damian Tomasz Godzina, kawaler i Sylwia Korszla, panna. Oboje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Michał Banasiak, kawaler z par. tut. i Ewelina Sawicka, panna z par. św. Maksymiliana w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?