Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 rok

 1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
 2. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy św.
 3. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.15 i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 4. We wtorek 29.06 uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za Ks. Pawła z okazji jego imienin i jednocześnie dziękować za jego posługę w naszej parafii. Od 26 sierpnia Ks. Paweł przechodzi do parafii św. Małgorzaty w Łomiankach. Po Mszy Św. zapraszamy na pieczenie kiełbasek przy ognisku.
 5. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
 6. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 7. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
 9. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Paweł.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: