Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 rok

  1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy św.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.15 i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. W środę modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
  5. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  6. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  7. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
  8. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?