Ogłoszenia duszpasterskie – XIV niedziela zwykła – 8 lipca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV niedziela zwykła – 8 lipca 2018 rok

  1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i uroczystości bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy św.
  3. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  4. Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Łukasz Piotr Majczak kawaler z parafii Św. Stanisława w Warszawie i Anna Krystyna Hładki panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?