Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 11 sierpnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 11 sierpnia 2019 rok

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji, do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św.
  2. W środę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe. Po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo i możliwość adoracji relikwii tego Świętego.
  3. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
  5. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Wojciech Krzysztof Grodzicki, kawaler z parafii św. Krzysztofa w Warszawie i Dobromiła Małgorzata Stój, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Sebastian Zbigniew Zaremba, kawaler z parafii tutejszej, Aneta Maria Wituszyńska, panna z parafii św. Barbary w Katowicach. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Please follow and like us: