Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła – 12 sierpnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła – 12 sierpnia 2018 rok

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji, do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św.
  2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W środę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. Caritas Polska zaprasza na widowisko niepodległościowe, które odbędzie się 15 sierpnia o godz. 20.30 na pl. Piłsudskiego. Gwiazdy polskiej sceny zaprezentują losy rodziny, które splatają się z historią ostatnich 100 lat naszej Ojczyzny. Wstęp bezpłatny.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: