Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła – 9 sierpnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła – 9 sierpnia 2020 rok

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji, tj. do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy Św.
  2. W piątek 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe. Po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo i możliwość adoracji relikwii tego Świętego. Zapraszamy na nowennę do św. Maksymiliana, którą odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św.
  3. W sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek ofiarę na pomoc dla Libanu.
  5. Biuro pielgrzymkowe GospaTour zaprasza na wyjazd pielgrzymkowo – turystyczny do Medjugorje na 9 dni od 19 do 27 sierpnia. Koszt 700 zł i 260 euro. Więcej informacji na plakacie w gablotce z ogłoszeniami.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Kamil Jacek Daniluk, kawaler oraz Ewelina Marta Iwanicka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Dariusz Lipka, kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Iwanowska, panna z parafii św. Łukasza Ew. w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

 

 

Please follow and like us: