Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2016r.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

XVII Niedziela Zwykła  24.07.2016r.

 

  1. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem w którym gościmy w naszej parafii pielgrzymów – uczestników Światowych Dni Młodzieży z Brazylii jest to okazja żeby podziękować wszystkim którzy wzięli udział w ich przyjęciu . Dziękując za radość jaką wnieśli w naszą wspólnotę chcę również wyrazić wdzięczność rodzinom które ich przyjęły di swoich domów, wolontariuszom którzy opiekowali się w czasie pobytu pielgrzymów w Warszawie oraz wam wszystkim dzięki których ofiarom mogliśmy wzbogacić naszą gościnność.
  2. Dziś po każdej Mszy Św. błogosławieństwo pojazdów i modlitwa za kierowców – zapraszamy
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy

Poniedziałek – Święto Św. Jakuba ,Apostoła

Wtorek – Wspomnienie Św. Joachima i Anny Rodziców Najśw. Maryi Panny.

Piątek – Wspomnienie Św. Marty.

  1. Zapraszamy też na Koronkę do Miłosierdzia Bożego każdego dnia o godz. 15.00.

 

  1. Trwa czas urlopów i wakacji. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego wypoczynku. Niech będzie to czas relaksu dla ciała i pokrzepienia dla ducha.
  2. W okresie wakacji / lipiec i sierpień/ Msze Św. w ciągu tygodnia odprawiane będą tylko o godz. 18.00.
  3. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy     najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  4. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?