Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła, 24.07.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela Zwykła, 24.07.2022 rok

  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W czasie wakacji do – 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00, a w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy Św.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. będziemy błogosławili pojazdy.
  4. Zachęcamy, szczególnie młodzież, do udziału w pielgrzymkach wyruszających w sierpniu z Warszawy do Częstochowy:
  5. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez ojców paulinów przy kościele Świętego Ducha na Nowym Mieście wyrusza w sobotę, 6 sierpnia br.,
  6. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna organizowana przez Duszpasterstwo Akademickie przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie wyruszy w piątek, 5 sierpnia br.
  7. Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych, wyrusza z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole 5 sierpnia br.
  8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?