Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 rok

 1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
 2. W czasie wakacji do – 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00, a w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy Św.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. będziemy błogosławili pojazdy.
 4. W przyszłą niedzielę o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.20 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 5. Zachęcamy, szczególnie młodzież do udziału w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej do Częstochowy, która wyruszy 5 sierpnia spod kościoła św. Anny w Warszawie. Zapisy poprzez stronę internetową www.wapm.waw.pl
 6. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
 7. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Mariusz Lipka, kawaler z par. tut. i Anna Agnieszka Kamińska, panna z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie. Zapowiedź druga.
 2. Adam Kujawski, kawaler i Katarzyna Ewelina Ostrowska, panna, oboje z par. tut. Zapowiedź druga.
 3. Piotr Sławomir Burak, kawaler z par. tut. i Zuzanna Miecznikowska, panna z parafii Bogurodzicy Maryi w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Please follow and like us: