Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła, 26 lipca 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

XVII Niedziela Zwykła 26 lipca 2015 r.

 

  1. Dziś po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo pojazdów i modlitwa za kierowców – zapraszamy.
  2. Trwają wakacje oraz czas urlopów. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego wypoczynku. Niech będzie to czas odpoczynku dla ciała i umocnienia dla ducha.
  3. W okresie wakacji (lipiec i sierpień) Msze Święte w ciągu tygodnia odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Kancelaria czynna w ciągu tygodnia po każdej Mszy Świętej. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  4. Można zgłaszać się na jesienną edycję kursu dla narzeczonych „Gaudium et spes” – Radość i nadzieja prowadzonego metodą warsztatową. Zapisy przez stronę internetową lub w kancelarii parafialnej. Szczegóły na plakacie.
  5. 31 lipca, w piątek o godz. 18.00, odprawiona będzie w naszym Kościele Msza Święta, czwarta z dziewięciu, za Prezydenta Elekta o Dary Ducha Świętego na jego kadencję. Pozostałe Msze Święte odprawiane są w Kościołach naszego dekanatu.
  6. 1 sierpnia, w I sobotę miesiąca, przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia Msza Święta za Powstańców i osoby cywilne o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych, a chorych otaczamy nasza modlitwą.
  8. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i poświęcenie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?