Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2019 rok

  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. Zachęcamy, szczególnie młodzież do udziału w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej do Częstochowy, która wyruszy 5 sierpnia spod kościoła św. Anny w Warszawie. Zapisy od 2 do 4 sierpnia w godz. 9.00 – 19.30 w krużgankach kościoła św. Anny.
  3. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. W środę 7 sierpnia modlitwa wypominkowa o godz. 17.30 a o 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
  5. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
  6. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Jan Adam Grodzicki, kawaler i Martyna Anna Zając, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?