Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 28 lipca 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 28 lipca 2019 rok

 1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
 2. Zachęcamy, szczególnie młodzież do udziału w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej do Częstochowy, która wyruszy 5 sierpnia spod kościoła św. Anny w Warszawie. Zapisy od 2 do 4 sierpnia w godz. 9.00 – 19.30 w krużgankach kościoła św. Anny.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.
 4. W czwartek 1 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za wszystkich, którzy polegli w czasie Powstania Warszawskiego.
 5. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
 6. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 7. W niedzielę 4 sierpnia o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
 9. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Jan Adam Grodzicki, kawaler i Martyna Anna Zając, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?