Ogłoszenia duszpasterskie – XVII niedziela zwykła – 29 lipca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XVII niedziela zwykła – 29 lipca 2018 rok

  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W okresie wakacji – od 1 lipca do 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Msze Św. w niedziele i uroczystości bez zmian. Kancelaria parafialna czynna będzie po wieczornej Mszy św.
  3. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.
  5. W środę modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O godz. 18.00 Msza Św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
  6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  7. W środę 1 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za wszystkich, którzy polegli w czasie Powstania Warszawskiego.
  8. W niedzielę 5 sierpnia o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: