Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła, 30.07.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela Zwykła, 30.07.2023 r.

  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy Św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.
  2. W środę 2 sierpnia modlitwa wypominkowa o godz. 17.30 a o 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
  3. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00.
  4. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  5. W niedzielę 6 sierpnia o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  7. Biuro pielgrzymkowe Gospatour organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 8 do 16 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem po drodze. Koszt Pielgrzymki 750 zł + 270 Euro. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

Michał Ireneusz Mizerski kawaler z parafii tutejszej i Natalia Paulina Tas panna z parafii tutejszej. Zapowiedź Pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?