Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła – 05 sierpnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła – 05 sierpnia 2018 rok

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji, do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św.
  2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  3. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w tym tygodniu z Warszawy, zwłaszcza w Pielgrzymce Akademickiej organizowanej przed Duszpasterstwo Akademickie przy kościele św. Anny w Warszawie oraz w Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej organizowanej przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha, a także zachęcamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Niepełnosprawnych wychodzącej z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Miron Frączek kawaler i Aleksandra Pietrzak panna oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

Please follow and like us: