Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 rok

 1. Dzisiaj o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 3. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
 4. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 5. Od czwartku będziemy się modlić nowenną za wstawiennictwem św. Maksymiliana o łaskę naśladowania Najświętszej Maryi Panny – Niepokalanej.
 6. Zachęcamy, szczególnie młodzież do udziału w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej do Częstochowy, która wyruszy 5 sierpnia spod kościoła św. Anny w Warszawie. Zapisy poprzez stronę internetową www.wapm.waw.pl
 7. W czasie wakacji do – 31 sierpnia – Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00, a w niedziele i święta bez zmian. Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy Św.
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Prowadzimy również zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Piotr Sławomir Burak, kawaler z par. tut. i Zuzanna Miecznikowska, panna z parafii Bogurodzicy Maryi w Warszawie. Zapowiedź druga.
 2. Marcin Więckowski, kawaler i Lucyna Teresa Ożóg, panna. Oboje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

 

 

 

Please follow and like us: