OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2015 r.

 

  1. Dziś przypada I Niedziela miesiąca. Na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 spotkanie osób należących do Kółek Żywego Różańca, o 17.30 na comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Pamiętajmy też w naszych modlitwach o tych, którzy stracili swe życie w Powstaniu Warszawskim.
  2. W najbliższy wtorek wspólnota ABBA zaprasza na spotkanie z żywym Słowem Bożym. Początek o godz. 19.00.
  3. W środę, 5 sierpnia Wypominki od godz. 17.30, a po nich Msza Święta w intencji naszych drogich zmarłych.
  4. 6 sierpnia, w czwartek, przypada święto Przemienia Pańskiego. Tego dnia Msza Święta o godz. 18.00.
  5. 7 sierpnia, w I piątek miesiąca, uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. Spowiedź tego dnia od godz. 17.30.
  6. Trwają wakacje oraz czas urlopów. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego wypoczynku. Niech będzie to czas odpoczynku dla ciała i umocnienia dla ducha.
  7. W okresie wakacji (lipiec i sierpień) Msze Święte w ciągu tygodnia odprawiane będą tylko o godz. 18.00. Kancelaria czynna w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  8. Można zgłaszać się na jesienną edycję kursu dla narzeczonych „Gaudium et spes” – Radość i nadzieja prowadzonego metodą warsztatową. Zapisy przez stronę internetową lub w kancelarii parafialnej. Szczegóły na plakacie.
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych, a chorych otaczamy nasza modlitwą.
  10. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i poświęcenie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?