Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła – 2 sierpnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła – 2 sierpnia 2020 rok

Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św., o korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie.

  1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. W środę 5 sierpnia o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa a o 18.00 Msza Św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach. Od środy po wieczornej Mszy Św. zaczniemy nowennę do św. Masymiliana, którego wspomnienie obchodzimy 14 sierpnia.
  3. W czwartek, przed pierwszym piątkiem miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 23 do 24. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godz. 17.00
  5. Biuro pielgrzymkowe GospaTour zaprasza na wyjazd pielgrzymkowo – turystyczny do Medjugorje na 9 dni od 19 do 27 sierpnia. Koszt 700 zł i 260 euro. Więcej informacji na plakacie w gablotce z ogłoszeniami.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Michał Kośka, kawaler i Sylwia Kijas, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Kacper Jeremiasz Wasiak kawaler z parafii św. Franciszka w Warszawie oraz Natalia Izabela Tucharz, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  3. Kamil Jacek Daniluk, kawaler oraz Ewelina Marta Iwanicka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?