Ogłoszenia duszpasterskie – XX niedziela zwykła – 16 sierpnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XX niedziela zwykła – 16 sierpnia 2020 rok

1. Po wejściu w życie nowego rozporządzenia nadal nie obowiązują limity osób na Mszach Św. i nabożeństwach. Obowiązuje jednak noszenie maseczek w kościele. Nie jest to konieczne na zewnątrz, jeśli zachowujemy 1,5 m dystans. Dyspensa od Mszy Św. niedzielnej możliwa jest tylko w przypadku osób chorych i przebywających na kwarantannie.
2. Przypominamy, że w okresie wakacji, tj. do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy Św.
3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbieramy do puszek ofiarę na pomoc dla Libanu.
4. Biuro pielgrzymkowe GospaTour zaprasza na wyjazd pielgrzymkowo – turystyczny do Medjugorje na 9 dni od 19 do 27 sierpnia. Koszt 700 zł i 260 euro. Więcej informacji na plakacie w gablotce z ogłoszeniami.
5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:
1. Dariusz Lipka, kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Iwanowska, panna z parafii św. Łukasza Ew. w Warszawie. Zapowiedź druga.
2. Marcin Jacek Kosman, kawaler i Paulina Marta Krępczyńska, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
3. Piotr Turos, kawaler z parafii Trójcy Przenajświętszej w Prostyni i Justyna Katarzyna Drózd, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Kamil Jacek Daniluk, kawaler oraz Ewelina Marta Iwanicka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Dariusz Lipka, kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Iwanowska, panna z parafii św. Łukasza Ew. w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

 

 

Please follow and like us: