Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019 rok

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji, do 31 sierpnia, Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św.
  2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii.
  3. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  4. Taca zebrana w zeszłym tygodniu przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni, a zwłaszcza Państwu Świsłowskim za ufundowanie dekoracji ołtarza na Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Sebastian Zbigniew Zaremba, kawaler z parafii tutejszej, Aneta Maria Wituszyńska, panna z parafii św. Barbary w Katowicach. Zapowiedź druga.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?