Ogłoszenia duszpasterskie – XXI niedziela zwykła – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26 sierpnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXI niedziela zwykła – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26 sierpnia 2018 rok

  1. Przypominamy, że do 31 sierpnia (pt), Msze Św. w dni powszednie odprawiane są tylko o godz. 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św. Od soboty 1 września Msze Św. będą odprawiane o 7.00 i 18.00 Kancelaria będzie czynna po każdej Mszy Św.
  2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do końca wakacji.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę 1 września Msza Św. o godz. 7.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich poległych w czasie II Wojny Światowej w obronie Ojczyzny. W sobotę wypada również pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 Msza Św. i nabożeństwo fatimskie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzi.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.15 a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Łukasz Klotz kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Cichecka panna z parafii św. Jana Chrzciciela w Kędzierówce. Zapowiedź druga.
Please follow and like us: