Ogłoszenia duszpasterskie – XXII niedziela zwykła – 02 września 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXII niedziela zwykła – 02 września 2018 rok

 1. Dzisiaj spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.15 a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze Św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od września w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Zgłoszenia do następnej niedzieli.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Zapraszamy rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
 4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 5. W środę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 6. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 7. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 Adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 19.30 prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.
 8. W sobotę 8.09 wypada Święto Narodzenia NMP, zwane Świętem Matki Bożej Siewnej. Msze Św. będą odprawiane jak w dzień powszedni.
 9. W sobotę o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych.
 11. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: