Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021 rok

  1. We wtorek kończy się okres wakacyjny. Od środy 1 września Msze Św. będą sprawowane w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00 Kancelaria parafialna będzie czynna po każdej Mszy Św.
  2. W środę 1 września o godz. 7.00 będziemy się modlić za poległych w czasie II wojny światowej. O godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji. Od środy rozpoczniemy również odmawiać nowennę przez beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, która odbędzie się w niedzielę 12 września.
  3. W czwartek 2 września przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
  5. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie. Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  6. W sobotę o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych. O godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzeby uchodźców z Afganistanu.
  8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Prowadzimy również zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?