Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziele Zwykła, 04.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziele Zwykła, 04.09.2022 r.

  1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych. O 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  4. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  5. Od poniedziałku 12 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2023.
  6. Biuro pielgrzymkowe Gospatour organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie na Święto Podwyższenia Krzyża Św. w dniach 10.09-18.09. Koszt 600 zł i 200 euro. Więcej informacji w gablotce lub kancelarii parafialnej.
  7. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  10. Zapowiedzi przedślubne:

– Kamil Łukasz Mroziewicz, kawaler z par. tut. i Sylwia Agnieszka Drzewicka, panna z par. św. Stanisława w Mrokowie. Zapowiedź druga.

– Paweł Michał Mirgos, kawaler z par. tut. i Aneta Anna Gloc, panna z par. św. Wojciecha w Warszawie. Zapowiedź druga.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?