Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła, 10.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela Zwykła, 10.09.2023 r.

  1. W najbliższy czwartek 14.09 wypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. jak w dzień powszedni.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. Po wakacyjnej przerwie wracamy do sobotnich uwielbień. W tym roku będziemy spotykać się w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 18:00. Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą, po której będziemy wspólnie uwielbiać Boga śpiewem. Podczas uwielbienia zapewniamy opiekę nad dziećmi w salce parafialnej.
  4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę 17 września po Mszy Świętej o godzinie 18:00.
  5. Od poniedziałku 18 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2024.
  6. W tym tygodniu nie będzie spotkania dla ministrantów.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Jerzy Wiszniewski, wdowiec z par. św. Aleksandra w Warszawie i Urszula Chodkiewicz, wdowa z par. tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: