Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2021 rok

  1. Dzisiaj o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na potrzeby uchodźców z Afganistanu.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. W tym tygodniu po wieczornej Mszy Św. odmawiamy nowennę przed beatyfikacją nowych polskich kandydatów na ołtarze.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  5. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Prowadzimy również zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej.
  6. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w zeszłym roku szkolnym.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Jacek Wesołowski, kawaler z parafii św. Józefa i Beata Kinga Bożałek, panna z parafii Św. Trójcy w Błoniu. Zapowiedź pierwsza.

 

 

 

 

 

Please follow and like us: