Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII niedziela zwykła – 6 września 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII niedziela zwykła – 6 września 2020 rok

1. Dzisiaj o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii Św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze Św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od października w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00
3. Po wakacjach wznawiamy przygotowanie do bierzmowania. W najbliższą niedzielę 13.09 po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów z pierwszych klas szkół średnich, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania. Spotkanie organizacyjne młodzieży oraz rodziców odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie (20.09) w kościele po Mszy Św. wieczornej.
4. We wtorek wypada święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). Po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
5. Od środy 9 września po wieczornej Mszy Św. rozpoczniemy nowennę przed świętem św. Stanisława Kostki. W naszym kościele znajdują się relikwie tego świętego.
6. W sobotę 12.09 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?