Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2019 rok

 1. Od poniedziałku 09.09 zaczynamy dziewięciodniową nowennę przed świętem św. Stanisława Kostki (18.09) W naszym kościele znajdują się relikwie tego świętego.
 2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego
 3. W sobotę 14.09 święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. jak w dzień powszedni.
 4. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 13 do 21 września na Święto Podwyższenia Krzyża Św. Przejazd w dwie strony z noclegiem na Węgrzech. Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Medjugorie. Koszt Pielgrzymki 550 zł + 190 Euro. Zapisy w kancelarii lub zakrystii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 9 września po wieczornej Mszy Św.
 5. Spotkania Ruchu Wiara i Światło, którego zadaniem jest praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, będą odbywać się w drugą sobotę miesiąca o godz. 16.00. Najpierw będzie Msza Św. w kościele, a potem spotkanie w salce parafialnej.
 6. W przyszłą sobotę nie będzie spotkań dla ministrantów.
 7. Koło szachowe wznowi swoją działalność po przerwie wakacyjnej 21 września o 10.45 Zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat na naukę gry w szachy. Zajęcia będą odbywać się w soboty od godz. 11 do 12.
 8. Od poniedziałku 23 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2020.
 9. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Piotr Stefan Pujanek kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Katarzyna Urszula Ciapska panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 2. Kamil Wiśniewski, kawaler i Marta Nowacka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?