Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2016r.

  1. Dzisiaj mija 15 lat od tragicznych zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku. Módlmy się w intencji ofiar terroru i reżimów totalitarnych oraz w intencji pokoju na całym świecie.
  2. W środę 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W czwartek 15 września kościół w kalendarzu liturgicznym wspomina Matkę Bożą Bolesną.
  4. W związku z trzęsieniem ziemi jakie nawiedziło w sierpniu Włochy na prośbę Ojca Świętego Franciszka i włoskiej Caritas w niedzielę 18 września we wszystkich kościołach w Polsce będzie miała miejsce zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi.
  5. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00.
  6. Schola wznawia swoją działalność w ostatnią niedzielę września.
  7. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego , która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  8. Cieszymy się z cudownego wydarzenia – uzdrowienia jednego z członków naszej wspólnoty , które dokonało się w Kodniu . Dlatego wdzięczna rodzina zaprasza  do kościoła 18 września o godz.19,00 na projekcję w naszym kościele.
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  10. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?