Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 12 września 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV Niedziela Zwykła – 12 września 2021 rok

 1. Dzisiaj przeżywamy beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. O godz. 12.00 można obejrzeć transmisję telewizyjną ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 2. We wtorek 14.09 święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. jak w dzień powszedni.
 3. W sobotę 18.09 święto św. Stanisława Kostki patrona Polski. Po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo do św. Stanisława. W naszym kościele znajdują się relikwie tego świętego. Od poniedziałku rozpoczniemy modlitwę za wstawiennictwem św. Stanisława.
 4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 5. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 6. Od poniedziałku 20 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2022.
 7. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na potrzeby uchodźców z Afganistanu. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2022 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Prowadzimy również zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej.
 9. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w zeszłym roku szkolnym.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 1. Jacek Wesołowski, kawaler z parafii św. Józefa i Beata Kinga Bożałek, panna z parafii Św. Trójcy w Błoniu. Zapowiedź druga.

 

 

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?