Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV niedziela zwykła – 13 września 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV niedziela zwykła – 13 września 2020 rok

1. Po wakacjach wznawiamy przygotowanie do bierzmowania. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów z pierwszych klas szkół średnich. Spotkanie organizacyjne młodzieży oraz rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę (20.09) w kościele po wieczornej Mszy Św.
2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii Św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze Św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od października w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00
3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
4. W piątek 18.09 wypada święto św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Stanisława i adorację jego relikwii po Mszy Św. wieczornej.
5. W sobotę 19.09 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
6. Od poniedziałku 21 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2021.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: