Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019 rok

 1. W środę 18.09 wypada święto św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Stanisława i adorację jego relikwii po Mszy Św. wieczornej.
 2. Wspólnota Bem Aventurados zaprasza do włączenia się w modlitwę różańcową w formie nowenny pompejańskiej w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie nowenny w środę 18 września po Mszy Św. wieczornej. Zakończenie nowenny wypadnie w dniu 11 listopada.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. Spotkania Ruchu Wiara i Światło, którego zadaniem jest praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, będą odbywać się w trzecią sobotę miesiąca o godz. 16.00. Najpierw będzie Msza Św. w kościele, a potem spotkanie w salce parafialnej.
 5. Spotkania rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. będą odbywać się w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 W przyszłą niedzielę będzie pierwsze spotkanie, które rozpocznie się od Mszy Św. dla rodziców i dzieci.
 6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. W czwartek 10.10 bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii.
 7. W przyszłą sobotę nie będzie spotkań dla ministrantów.
 8. Koło szachowe wznowi swoją działalność po przerwie wakacyjnej 21 września o 10.45 Zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat na naukę gry w szachy. Zajęcia będą odbywać się w soboty od godz. 11 do 12.
 9. Od poniedziałku 23 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2020.
 10. Ofiary złożone na tacę w zeszłym tygodniu przeznaczone są na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

 1. Kamil Wiśniewski, kawaler i Marta Nowacka, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: